| LaLalaaa a întrebat:

Hei! am si eu o pb(dau fundita*)...pe nas am ca niste cosuri mici... un fel de basicute si nu stiu ce sa fac sa le acopar sau sa scap de ele.Nu vr sa folosesc fond de ten! ma puteti ajuta? poate imi recomandati ceva?

Răspuns Câştigător
| missouri a răspuns:

Cumpara-ti de la farmacie, crema "Eritroacnol". Este excelenta.Am si eu si este foarte eficienta, rapida. happy
Sper sa te ajute.

~ Missouri.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai bun tratament impotriva acneei la ora actuala este Zineryt! Este foarte bun in lupta cu cosurile si pentru prevenirea lor. Ti-l recomand cu cea mai mare incredere! Aici poti citi mai multe despre acest produs: http://acnee.info/zynerit-tratament-acnee-este-bun-pentru-tine/137 . Pe langa folosirea Zineryt-ului trebuie sa ai si o alimentatie sanatoasa. Mai putine dulciuri, grasimi, sucuri acidulate, mai multe fructe si legume. Poti sa mai folosesti si apa termala (imi place cel mai mult cea de la Avene), o crema hidratanta, hranitoare de la Avene, o crema de galbenele pentru cicatrici/urme lasate de cosuri, plus vitaminele E, A, C si Zn pe cale orala. Si este foarte importanta curatarea zilnica a pielii (dimineata si seara)! Ai nevoie de un gel de curatare cat mai bun. Intereseaza-te la farmacie, si vei fi ajutat sa alegi unul cat mai bun. Succes!

| traficanta a răspuns:

Incearca sa te speli cu ceai de musetel, sau sa intrebi la o farmacie sa-ti recomande ceva, si sigur o sa meargabatting eyelashes

| Nic0L a răspuns:

Sar putea sa le faci de la soarehappy. du-te la medicul de familie el o sa iti dea o crema sau cevahappy ca sa treaaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fierbe niste ceai de musetel si stai deasupra aburilor sa ti se deschida bine porii. Fa-ti o masca din argila si lamaie si pune-o pe fata imediat dupa ce ti s-au deschis porii. Las-o sa se uste si spala-te cu apa rece. Bafta.:*