| valeria4u a întrebat:

Hei ...am un telefon LG-T310 si vreau sa descarc niste jocuri sau aplicatii pe el... de unde pot sa descarc?

5 răspunsuri:
| Dheutsik a răspuns:

Buna! Telefonul tau are android, nu? Daca da, inti pe google play(trebuie sa iti faci cont), si cauti jocuri in categoria"Jocuri Gratuite".Nu te costa nimic, merge repede si usor si vei gasi si jocuri si aplicatii si teme pentru telefon. Funda?

| Bewaree a răspuns:

Le posti descarca de pe magazin play daca ai android sau intri pe pc si scrii google play si de acolo iti iei jocuri pe tel
da trebuie sa ai un cont de gmail pe telefon inregistrat.

| AnDReePiiNk a răspuns (pentru Bewaree):

T310 nu are androidhappy

| valeria4u explică (pentru AnDReePiiNk):

Exact. :-

| NextTime_Stefanutzu_1990 a răspuns:

Desigur poti, pe google play, sau pe zenge.ro Pe mai multe site`uri!