| Evelyne22 a întrebat:

Hei! As avea si eu o problema sau mai bine nevoie de cateva sfaturi. Am o relatie cu un baiat de aproximativ 8 luni...Problema este ca el acum 7 luni s-a mutat din oras si totusi am pastrat legatura si a mai venit aici, pentru mine. in urma cu ceva timp, eu l-am inselat, el a aflat si m-a iertat spunandu-mica ma iubeste prea mult. Problema este ca, de la un timp este cam ciudat, petrece foarte mult timp cu amicii lui si nu prea are timp sa mai vorbeasca cu mine. Uneori vorbeste foarte frumos cu mine alteori deloc. nu stiu ce sa fac.multe persoane imi spun sa renunt la el.si o parte din mine imi spune asta.Insa cealalta parte imi sopteste cat de mult il pot iubi si imi aduce aminte de toate clipele frumoase petrecute impreuna si imi audce aminte cat de fericita pot fi doar cand ii aud vocea. As avea nevoie de un sfat sau mai multe, ce sa fac in legatura cu asta.Si daca ar fi sa renunt v-as ruga sa imi spuneti cum as putea trece peste.Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Zumbalaarebeca a răspuns:

Sincer poate ceea ce iti voi spune nu iti va cadea tocmai bine dar sa stii ca intr-un fel il inteleg tu ai zis ca l-ai inselat dar totusi il iubesti, daca el a putut sa isi lase orgoliul la o parte si sa te ierte sa nu uitam ca baieti sunt fff orgoliosi, ar trebui sa il intelegi si tu poate are nevoie sa fie un timp alaturi de prieteni nu il presa lasa sa treaca un timp vezi ce se intampla. daca el a ramas alaturi de tine trebuie si tu sa ii fi alaturi poate are o perioda mai nasoala in care nu stie sigur ce isi doreste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu ar trebui sa mai ai prea multe pretentii de la al, macar o perioada pana i mai trece mai uita, daca poate. el daca te insela il iertai sau te purtai cu el ca si cum nu s -a intamplat nimic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum mai poti avea pretentii prea multe de la el dupa ce l ai inselat? el dac te insela il iertai si te purtai cu el ca si cand nu s ar fi intamplat nimic