| NyanPenk a întrebat:

Hei, as dori si eu o carte asemanatoare cu "Cautand-o pe Alaska" si un anime precum Tokyo Ghoul. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Asriel a răspuns:

Hei happy
hmm. nu am citit inca ''Cautand-o pe Alaska'', dar e scrisa de John Green, scriitor pe care il iubesc, asa ca iti recomand cartea ''Orase de hartie''.
Anime ca si Tokyo Ghoul : Ao No Exorcist (il iubesc, e pur si simplu genial)

| NyanPenk explică (pentru Asriel):

Am citit deja "Orase de hartie" si o sa ma uit la anime, multumesc ^^