| Tzupy a întrebat:

Hei! As vrea si eu niste idei ce pot sa fac in timpul liber happy ( in afara de citit pentru ca deja fac asta )

Răspuns Câştigător
| FericituIndragostit a răspuns:

Pai 1fa ce-ti place.Cea ce nu te lasa sa dormi si care ai vrut sa faci din totdeauna.
2 cautati un hoby -o sa te distrezi si o sa treaca timpu fara sa iti dai sema,
3 uitete ce petreceri evenimente is in orasu tau.
4 fa un sport ce iti place
5 du-te la shoping.
6 Fa ce vrei doar e viata ta, daca u traiesti viata pe care iti zic alti sa o traiesti nu mai e viata ta.
Pace.
By FericitulIndragostit.

1 răspuns:
| aaaaaaaaaaaaaaay a răspuns:

In timpul liber ai putea sta la televiror, calculator si sa mergi pe afara