| asdfgasd a întrebat:

Hei, aveti vreo idee cum sa imi conving dirigintele sa mergem intr-o excursie de o saptamna la mare? O sa fie mai usor sa il convingem, deoarece e profesor de sport, si ii place sa faca excursii, iar noi suntem a 9-a, dar noi stam in Buzias, adica la 800km fata de Constanta, dar putem merge cu trenul oricum, in 10 ore ajungand acolo si avand 5 zile din 7 de plaja si mers seara in oras, ar fi superb daca am putea merge, dar nu stiu exact cum sa-l convingem pentru ca a inceput primavara si pana la vara nu mai e mult, iar noi nu am discutat inca cu el despre asta si vrem sa avem timp sa=i spunem, dar cum sa o facem, incat sa ne duca? big grin Sugestii?

Răspuns Câştigător
| Delia272 a răspuns:

Păi..Prima data ar trebui sa va sfatuiti toti, sa vedeti cam cati mergeti...Dupa..cautati fiecare pe internet niste hotele, sau niste cabane si vedeti care ar fi mai bun (*si mai ieftin, de preferat), apoi il anuntati si pe dirigul vostru, sa vedeti ce spune.

Sper sa mergeti si sa va distrati! big grin happy