| PrettyShyGirl a întrebat:

Hei baieti! Voi preferati fetele inalte sau scunde? Daca alegeti va rog spuneti si de ce. ♡

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Eu le prefer istețe, vesele și „open minded". Aspectul fizic e relativ puțin important. Și oricum, la peste un metru nouăzeci ai mei, mie orice fată mi se pare cam scundă. laughing

| PrettyShyGirl explică (pentru mihai69):

Stiu si mi se pare normal sa vrei fete istete..Eu doar am cerut o parere☺

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici scunda, nici inalta
Cam 1.65-1.70m
Pentru ca nici eu nu sunt asa inalt, si nici n-o sa fiu pentru ca toti din familia mea sunt scunzi