| Butterfly007 a întrebat:

Hei buna. Imi puteti spune niste site-uri in care pot gasi niste variante ( dintr-o culegere, ceva, din 2011-2012 ) pentru examenul de matematica dintr-a 8-a? De preferat din Neamt (sau Iasi.) Funda celui care imi da cat mai multe site-uri.

1 răspuns:
| Anonimastilata a răspuns:

Poti sa iti ei o culegere deteste 2016 (nu 2015, ca sa apara toata programa) de la paralela 45(e editura) sunt cele mai bune, si cauti ''Varinate de examen'' sau ''subiecte propuse''