| iamiiami a întrebat:

Hei. buna. ma numesc andreea si am o "nelamurire"
imi place rau de un tip de varsta cu mine(16)il plac mult de tot.luasem id'ul sau dupa facebook si am vorbit o suma cu el...mai ales in weekend. i'am spus cine cred ca sunt cei mai draguti tipi din scoala de la mine printre care i-am zis ca este si elcryingaici am gresit...si mi-a zis ca a aflat ca 2 tipe il plac eu l'am intrebat care sunt si mi-a zis numele lor. l'am intrebat daca o sa fie ceva cu ele, si a zis ca nu stie. poate cu cealalta vanesa.cred ca ma cinsidera dor o prietenacryingdar eu il plac mult si nu stiu ce sa fac.cred ca pana la urma o l'as balta

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Draga mea @iamiiami, de cele mai multe ori o astfel de prietenie este mai valoroasă decât o relație trecătoare de iubire. Lasă lucrurile așa, fii în continuare amica lui, iar timpul va decide. Cred că trebuie să nu-ți faci griji pentru că tu știi foarte bine ce ai de făcut. Mari succese!

6 răspunsuri:
| AiDuTzA a răspuns:

Eu zic mai intai sa incerci, sa vezi, poate te place!love struck de obicei, baietii isi ascund sentimentele!happy incearca, nu ai nimic de pierdut, dar daca nu, uita'l!straight face stiu ca e greu, dar trebuie! pentru. ca unii tipi profita cand afla ca ii love struck! mult succes in continuare si pupiciii multikisskisskiss(ai nevoie!:X)

| Cristinica2011 a răspuns:

Daca te considera prietena e greu sa iesi din zona aia a prietenie si sa-l faci sa inteleaga ca tu-l placi poate fi greu dar bafta nimic nu e imposibil

| Xeris a răspuns:

Spune-i ca simti

| iamiiami explică:

Mi'a zis ca sunt si frumoasa...am uitat sa scriu in intrebarebig grin

| iamiiami explică:

Am uitat sa mai zic ca imi ceruse si nr de telefonbig grin

| iamiiami explică:

Pai dar nu stiu cum sa'i zic asa fara mute cuvinte ca il cam plc...:-