| Sweet111 a întrebat:

Hei buna! se apropie ziua de nastere a surorei mele si as vrea sa scriu la statusul meu ceva precum: La multi ani surioara! dar e prea simplu vreau ceva mai interesant sau amuzant ceva care sa o surprinda, ma ajutati va rog? funda si voturi la toti mersi! love struck
P. S sora mea e mai mare cu un an decit mine.

1 răspuns:
| Ge0 a răspuns:

Lma sis:*.>E ziua ta de nastere, ai inplinit un numar de ani, daca citesti acest mesaj inseamna La Multi Ani.Ai fost mereu alaturi de mine, iti doresc multa sanatate, la multi ani, si ti-o zic in rime