| mdaca14 a întrebat:

Hei buna TPU, sunt clasa a opt-a.. Sunt din Constanta. As putea sa merg la orice liceu imi doresc pentru ca am o medie destul de mare. Singura problema este ca as vrea la liceul de arte Regina Maria, dar nu este unul foarte bun. Imi puteti spune cum este intr-adevar acolo si daca merita sa merg?

1 răspuns:
| Culiceanu_Liviu_1977 a răspuns:

Desigur daca instinctul tau iti spune si te indeamna sa mergi de ce nu mergi nu te uita ce zic unii si altii orice liceu e bun facu dar sa te tii de el si ti urez bafta.