| denixx99 a întrebat:

Hei! Ca sa trimit o scrisoare unui student din cadrul Academiei de politie, pe langa numele destinatarului si adresa Academiei, mai trebuie sa adaug ceva? De exemplu anul, numarul de camera sau ceva de genul? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa adaugi numarul caminului si numarul camerei, sub adresa completa a Academiei cu strada, numar, cod postal, localitate si numele intreg al studentului.