| AndreeaCristina1992 a întrebat:

Hei.Cam cate calorii ard intr-o ora coborând si urcând scările? In blocul meu sunt foarte mari si trebuie sa ridici tare piciorul.A reușit careva sa slăbească prin coborât si urcat?
Apropo de pierdut calorii, sunt niște video-uri pe Youtube cu exercitii cardio (timp de o oră și spune că arzi 1000 de kcal) este adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Da, sunt exercitii clasice de coborat, urcat scarile
insa in general ar trebui sa o faci afara, unde sa te si aerisesti, nu pe scara blocului unde e aer statut