| PauliciGab a întrebat:

Hei! Cam peste o luna este ziua de nastere a prietenului meu si face 18 ani si nu stiu ce sa ii iau cadou. Am o idee cam ce ar trebui sa ii cumpar dar daca mi-ati da o parere nu ar strica. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NaneSchizophrenia a răspuns:

Un brelog, cu numele vostru, in caz ca isi va cumpara masina e foarte folositor.
Fai tu o noapte memorabila laughing
Adu-i o animatoare, depinde si ce fel de petrece va fi laughing
Daca va fi un haos total, adu' animatoarea laughing
Bafta!

| PauliciGab explică (pentru NaneSchizophrenia):

Multumesc!
E o idee buna chestia cu brelogu.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adina981 a răspuns:

Poți înrăma o poza cu voi 2 sau sa te ocupi împreuna cu alți prieteni de-ai lui și sa ii faceți un filmuleț în care fiecare ii urează cate ceva.

| PauliciGab explică (pentru Adina981):

M.am gandit si la asta. Multumesc.