| Elisabeta21 a întrebat:

Hei! Cand iei examenul practic, poti circula cu foaia pe care scrie Admis, pana ajunge permisul? Am auzit ca da, dar nu sunt sigura. Ce părere aveti sau ce sfat imi recomandati? Ce se intampla daca te prinde doar cu aceea foaie?

3 răspunsuri:
| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Foaia pe care scrie admis nu ramane la tine foaia aia intra in dosar si dosarul merge la cei care iti fabrica permisul iar daca vrei foaie cu care poti circula pana vine permisul trebuie sa scoti dovada inlocuitoare care nu este foaia pe care scrie admis ci o alta foaie intreba-l pe instructorul tau de unde scoti dovada inlocuitoare

| Elisabeta21 explică (pentru Anonimulantisocial17):

Nu se mai dau dovezi iar aceea foaie, una a ramas la mine si una la dosar.

| Pascu_Alexandru_2002_OGXj a răspuns (pentru Elisabeta21):

Până la urmă poți sau nu să conduci cu acea foaie?