| rOXY12394785 a întrebat:

Hei. care este cel mai bun telefon pe piata?

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Care este cea mai buna masina din lume?
Nu exista cel mai bun, exista cel mai potrivit pentru o anumita persoana.
Cele mai bune sunt ultimele modele high end ale fiecarui producator.

| Nemessys a răspuns:

Cel mai bun adica...
Multi ar fice iphone 7 dar nu e adevarat.,, NOU, NU INSEAMNA NEAPARAT, MAI BUN" Cel mai bun telefon ar fi acela care are tot ce-ti doresti tu. Adica depinde ce-ti place tie sa faci pe el, sa te joci, sa-ti faci poze sau nu stiu.

| madaly a răspuns:

Nu cred ca exista un telefin care sa poate fi numit "cel mai bun", ci exita pur si simplu gusturi diferite si nevoi diferite. Cred ca un telefon poate fi catalogat ca fiind bun in functie de preferintele, nevoile si asa mai departe..ale unei persoane. Eu personal prefer iphone, desi ii cunosc punctele slabe, dar pentru mine e telefonul perfect si asta pentru ca imi place, nu pentru ca ar fi cel mai bun. Ar trebui sa cauti ceva care e pe gustul tau mai intai, dupa care sa te interesezi de specificatiile telefonului respectiv si sa constati daca este intr-adevar ceea ce tu cauti. Bafta!