| madducu a întrebat:

Hei.Cate zile faci din Italia pana in Romania cu autocarul? Sa zicem ca ma pornesc luni.Cand as ajunge in Romania? E posibil marti seara?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Ai mai pus odata intrebarea asta mai`demult si ( si ) atunci ti-am raspuns! happy

---> Cu autocarul din Italia pana in Romania faci in jur de 25 de ore + pauze. big grin

---> Marti seara o sa ajungi acasa. happy
---> Ma bucur ca te-am ajutat! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| DYsSsA a răspuns:

Cam 1 zi.

| madducu explică:

Multumesc mult.Stiu ca am mai pus intrebarea o data dar nu merge sa o vad, nu inteleg de ce.Dau click pe intrebare si ma trimite pe tpu.ro,si nu la intrebare, cum ar fi normal.