| IuliS3 a întrebat:

Hei! Ce cadouri as putea sa ii cumpar iubitului meu, implineste 18 ani, este mai pretentios? happy

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ai facut alt iubit de pe 25 aprilie incoace? Un ceas mai dragut e binevenit. Numai sa nu il pierzi si pe ăsta.

| IuliS3 explică (pentru darrio2007):

Am cerut doar parerea pentru un cadou, daca voiam mistouri, te anuntam!

| darrio2007 a răspuns (pentru IuliS3):

Daca spui tu! Cand vei face un cadou altui iubit sa ne anunti.

| sierra1 a răspuns:

De câți bani, ce nu are, ce vrea, ce vrei tu?

| isemilia a răspuns:

Un parfum, un ceas. Poate altceva ce stii ca isi doreste.

| rapandula a răspuns:

O cutie de prezervative. Crede-ma, cand le va vedea va fi cel mai fericit om si te va lua in brate.

| MariaQuenn27 a răspuns:

Eu cred că ar trebui sa va cumparatii doua bilete la film.Un film de dragoste, și să îi spui cat de mult îl iubești și cât de special este pentru tine.

| Squads56 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un parfum sau o camasa

| AndreiAlexandrescu12455 a răspuns:

Eu iti recomand un parfum sau un ceas. Mi se pare un cadou ideal