| anonim_4396 a întrebat:

Hei!kiss Ce parere aveti despre persoanele care isi traiesc viata pe net? Mie mi se par patetice.laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ai dreptate ai doar o viata si trebuie sa ti-o traiesti la propriu.

11 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

Nu ne-o petrecem pe net stam de plictiseala ca nu avem ce face si voi faceti la fel.

| zalisa a răspuns:

And u're sooo but soooo bored straight face

| Gina1 a răspuns:

Si tu acum ce faci? iti traiesti viata pe 'netwinking laughing))

| Gina1 a răspuns:

AnnaFTW ti-am zis ceva tie? vezi-ti de treaba ta! nu am vorbit cu tine, asa ca gooo! ioi ce depravata!

| oSalamadra a răspuns (pentru Gina1):

Ai vorbit cu o prietena de-a mea, nu cu mine.Si ai facut afirmatii tampite.Cine-i depravata aici? Daca pui o intrebare inseamna ca iti traiesti viata pe net? Inseamna ca daca raspunzi la o intreabare esti si mai si.winkingAdica tu!"ioi" magyar system.

| Gina1 a răspuns (pentru oSalamadra):

Corect! am vorbit cu o prietena dea ta, nu cu tine, si atunci de ce te bagi? depravata tot tu esti, sa stiiwinking! ea a spus ce pareri aveti, si eu mi-am spus pareria, tu ai fost in plus aici. LOL!

| oSalamadra a răspuns (pentru Gina1):

Nu ti-ai spus "pareria" ai facut o afirmatie tampita... eu zic sa te uiti la tine inainte depravato inainte sa comentezi de altii, ok? Te rog sa justifici ceea ce i-ai spus.Sa vad daca ai gandit inainte de a vorbii. Ia zi, de unde ai tras tu concluzia ca ea isi traieste viata pe net?

| anonim_4396 explică (pentru Gina1):

Esti proasta! Cum mai exact imi traiesc eu viata pe net? Explica-mi si mie...

| dindu a răspuns:

Sa fim seriosi chiar si unii dintre noi ne petrecem juma` de viata pa net oh go on.

| MLSS a răspuns:

Asa-i

| oSalamadra a răspuns:

Gina1,daca pune o intrebare pe un site nu inseamna ca-si petrece viata pe net.Habar nu ai ce vorbesti! Impusca-te!