| MihaelaMiikii a întrebat:

Hei! Ce parere aveti despre promotia PEPSI cu minute in cosmote?

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Aceasta initiativa, a facut ca preturile la Pepsi sa creasca si la cosmote sa scada! laughing

| StefaniaM a răspuns:

N-au vanzari prea mari, asa ca au bagat si ei o promotie laughing

| Lou222 a răspuns:

Imi place ideea. Insa pacat ca sunt in Orange... Insa, daca as fi in cosmotehappy

| MihaelaMiikii explică:

Deacord cu voi, dar merge? adica, daca iti pui numarul acolo nu ristii?

| MihaelaMiikii explică:

Deacord cu voi happy dar ce parere aveti, nu e riscant sa iti lasi numarul acolo?

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

E foarte bună promoţia cu minute de la pepsi