| KatherinePiercee a întrebat:

Hei... ce parere aveti despre telefonul Orange Stockholm, e bun? Si ate touchscreen, nu'i asa. Si daca il cumpar primesc in pachet catile, USB'ul? Mersii` anticipat xoxo

Răspuns Câştigător
| qazxcv a răspuns:

Un telefon super tare. sistem android 2.2 nu mai este intalnit pana acum la un telefon marca Orange.este compatibil 3g+ asa ca este foarte usor sa umblii pe internet cu 7, 4 mbps din start +wirreles inclus in telefon viteza ar putea fi cat de mare doresti.as recomanda acest telefon oricui vrea sa fie mandru de acest telefon nemaintalnit in alte retele.pe langa Cosmote si Vodafone(marcile), Orange urca cu un loc mai sus in top-urile smartphone-urilor. Ti-l recomand cu placere daca chiar ti-l doresti! cat despre pachet nu stiu exact cu ce vine insa poti intreba la reprezentatnta Orange! bafta!