| anonim_4396 a întrebat:

Hei, ce s-a intamplat cu Legiuitoarea? Unde a disparut? Si-a sters contul? De ce? Legiuitoarea, imi va fi dor de tinecrying.

9 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Poate are niste probleme ca orice om... oricum era o persoana foarte deosebita si foarte ajutatoare... poate va reveni printre noihappynoi o asteptam cu bratele deschise

| Klara a răspuns:

A plecat? crying
Omg, haide inapoi crying

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Da cred ca si la sters

| Bishop a răspuns:

thinking si eu am observat acum 15 minute
thinking

| Bubble a răspuns:

Si mie mi s-a sters contul.Nu acesta.Altul.happy

| MihAelA_1847 a răspuns:

A mai intrebat cineva asta.Cred ca Legiuitoarea si-a sters contul, dar nu inteleg de ce, era un membru respectat al comunitati TPU.Ne va fi dor de ea si de sfaturile sale demne de urmat.

| Clauditza a răspuns:

Poate a devenit pshiolog (cred ca asa se scrie)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cate vad eu, da si-a sters contul.Nu stiu de ce, dar tare mult mi-as dori sa aflusad. Si eu ii voi simti lipsa, dar poate ramane alaturi de noi, cei care o apreciem si o respectam de sub protectia anonimatuluisad, sau poate isi va face un alt cont.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce aveti cu saraca fata?! Nu, nu si-a sters contul@Uite aici http://www.tpu.ro/utilizator/mdbo.
Si, chiar daca si l-ar fi sers, are viata ei personala, nu?!