|

Hei! Ce trebuie sa fac pentru a avea o iubita? Chiar mi-ar plăcea sa am o relație.

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Sa gasesti una care sa vrea o relatie cu tine.
Dar nu te duci sa propui relatie primei fete care iti place tie, trebuie sa faci cunostinta usor, fara presiuni, si abia dupa ce vezi ca e interesata si ea de tine, o dai pe intalniri, etc.

8 răspunsuri:
| a răspuns:

Sa cauti una dintr-o tara civilizata unde curvasaria e limitata in numar destul de redus si poate ramai acolo. Europa e plina de curvè

| a răspuns (pentru mgtow):

Si Europa ii plina de obsedați.

| a răspuns (pentru mgtow):

Sodomia e peste tot nu doar în România, în Moldova spre exemplu fetele sunt mai c***e și mai bețivane decât cele din România.
O femeie se dezvoltă din punct de vedere mental după vârsta de 21 de ani cele sub vârsta asta n-au rațiune și gândire e ca un copil mic nou născut care bagă în gură tot ce prinde neștiind cât de rău poate să îi facă acel lucru așa sunt și adolescentele, strict vorbind de adolescente, să nu crezi că femeile sunt c***e, unele sunt da nu zic nu.

| a răspuns:

Să iti cauti.

| a răspuns:

Trebuie să faci ceva. Adică să vorbești cu o fată despre asta.

| a răspuns:

Nu trebuie să faci nimic, depinde de genă, daca e o să ai dacă nu nu sorry bro, asta e viața.
Și mie mi-ar plăcea să moară toate fetele dar din păcate nu se poate.

| a răspuns:

Dacă vrei o iubită ieși afară, mai mult ca sigur te conectezi cu virusul Coronalaughing

| a răspuns:

Și eu is in aceeasi situatie, tot vorbesc cu tipi pe c2me, dar nu se leagă nimic(fie nu imi place mie, fie nu ii place lui, fie prea departe). Ideea e ca in ziua de azi nici nu prea mai găsești băieți serioși, mulți vor relație doar pentru aventură.