| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Ce trebuie sa fac pentru a avea o iubita? Chiar mi-ar plăcea sa am o relație.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa gasesti una care sa vrea o relatie cu tine.
Dar nu te duci sa propui relatie primei fete care iti place tie, trebuie sa faci cunostinta usor, fara presiuni, si abia dupa ce vezi ca e interesata si ea de tine, o dai pe intalniri, etc.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa cauti una dintr-o tara civilizata unde curvasaria e limitata in numar destul de redus si poate ramai acolo. Europa e plina de curvè

| Goddessss a răspuns (pentru mgtow):

Si Europa ii plina de obsedați.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Să iti cauti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Trebuie să faci ceva. Adică să vorbești cu o fată despre asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_Brandus_1995 a răspuns:

Și eu is in aceeasi situatie, tot vorbesc cu tipi pe c2me, dar nu se leagă nimic(fie nu imi place mie, fie nu ii place lui, fie prea departe). Ideea e ca in ziua de azi nici nu prea mai găsești băieți serioși, mulți vor relație doar pentru aventură.