| oanna14 a întrebat:

Hei,cei care aveti telefonul Nokia asha 201. sunteti multumiti de el? as vrea si eu sa-mi cumpar unul. Are meniul in romana? Spuneti-mi si mie ce parere aveti despre el.

Răspuns Câştigător
| AndreeaTM a răspuns:

Eu am Nokia Asha 201, si da are meniul in romana, sunt foarte multumita de el, chiar daca nu e smartphone are tot ce-ti poti dori de la el browser usor de folosit, merita aceste telefon mai ales ca e varianta mult mai imbunatatita a Nokia Asha 200, si bateria tine pana la 4-5 zilewinking

1 răspuns:
| Woodenpints91 a răspuns:

Nu ştiu ce şanse sunt ca cei de aici să aibă exact modelul ăsta de telefon. Nu era mai simplu să gugaleşti ceva (că-s enşpe mii de pagini cu şi despre telefoane) şi să cauţi modelul ăsta? Iar unde îl găseşti, fii sigură că-s şi păreri despre el.
Hai că am căutat eu pentru tine, în caz că n-ai aflat de minunata aia invenţie, de-i zice google.
http://www.gsmarena.com/nokia_asha_201-reviews-4280.php