| floareadecolt a întrebat:

Hei cine are cont pe desenez.net imi puteti spune cum pot sterge o imagine sau cum sa-mi sterg contul!? va rog frumos puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Nu am cont acolo dar, in contul tau / profil ar trebui sa ai optiune de anulare cont / stergere cont / blocare cont sau ceva. La stergere imagini urcate de tine ar trebui sa ai optiune tot din profil " Poze urcate de mine" sau ceva. Repet nu am cont acolo dar am zis cum ar fi logic. Sper sa te ajute la ceva

| floareadecolt explică (pentru BANN3R):

As ar fi logic dar nu apare nicaieri nimic. Multumesc oricum pentru sfaturi happy