| letmein a întrebat:

Hei cine stie jocuri virtuale precum imvu sau second life? dau funda :X

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Ourworld, Smallwords, Meez, Woozworld, Lady Popular, Pandada, GirlSense, Stardoll.

| DascaluViorel a răspuns:

The sims 3

| Girl72 a răspuns:

The Sims! (1, 2, 3)

| ღAngelღ a răspuns:

Salut! iti voi da un link cu cateva jocuri: http://www.miniclip.com/games/ro/virtual-worlds.php mie imi plac unele. Sper sati placa si tie, pa pa si bafta!:)

| bbx10 a răspuns:

Stardoll,club penguin,spark sity,webkinz,gala stories(facebook),sity girl(facebook),sims social(facebook),farmerama,moshi monsters,imvu, secondlife, twinity, foopets(cu plata), minecraft

Sper ca te-am ajutat!