| JamesWatson a întrebat:

Hei, cineva pe aici care poartă lentile de vedere? Cum vi se par? V-ați mai întorce la ochelari?
Puteti să îmi dați un pret aproximativ, stiu ca diferă de la clinica la clinica

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Există la 5 dolari setul săptămânal, sau mai scumpe. Clar variază prețul, și mult.
Trebuie schimbate des, unele sunt de unică folosință, altele refolosibile dar necesită mare grijă.
La început poți simți deranj, dar de regulă oricine se obișnuiește.
La ochelari nu vei renunța. Sunt destul de multe situații în care nu poți purta lentile de contact.