| Lovelygirl2 a întrebat:

Hei! cum a fost prima voastră întâlnire? ce ati facut cand ati vazut-o /l-ati vazut? ati avut emoții?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum a fost prima voastră întâlnire?
numai imi amintesc exact,dar am avut multe emoti,nu prea am avut curaj sa vorbesc cu ea, cum nu ma placea, am discutat despre lista ei, fata avea o lista cu baietii
pe vremea aia credeam in basme, in iubire, sufletul conteaza alte aiureli, apoi m-am dat altcineva si am aflat ca nu ma placea, de atunci adio intalniri cu sexul opus

| HazelEyes77 a răspuns:

Da normal ca ai emotii daca persoana respectiva iti place mult. Fiind mai timida nici nu gaseam subiecte de discutie dar din fericire baiatul avea simtul umorului dezvoltat si stia sa destinda repede atmosfera. Ce sa zic avea mereu cuvintele la el. Si eu ador un tip care stie sa faca o gluma buna si e sigur pe el.