| jbsucks4ever a întrebat:

Hei! Cum as putea sa'i surprind pe iubitorii mei colegi de clasa? Spun doar ca a avut loc o schimbare fizica la mine, si vreau sa le fac o mare surpriza ( cand vine scoala), aici vorbind despre vestimentatie si toate cele.Chiar vreau sa ma ajutati si vreau sa'i las cu gura cascatawinking

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Liposuctie si silicoae iti trebuie tie. dupa aceea iti tragi niste nadragi de piele mulati si gata.

| CookieMonsta a răspuns:

Cum putem sa iti schimbam vestimentatia daca nu ne-ai dat nici o informatie despre actualul tau stil si preferinte?!