| anonim_4396 a întrebat:

Hei happy Cum schimb parola de la id meu de messenger big grin? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| dublud a răspuns:

Dai click pe messenger, apoi my account info.Si iti apare o fereastra pe net. Acolo iti de un loc unde sa iti bagi parola. Acolo iti introduci parola si dai sign in. Apoi iti apare o fereastra si dai click jos in stanga unde scrie CHANGE YOUR PASSWORD, dupa ce ai dat la Current Password: iti scrii parola veche si la New Password scrii de 2 ori parola noua. Dupa ce le-ai scris dai Save. Batfa

4 răspunsuri:
| pisi1793 a răspuns:

Dai sus unde scrie my accont info.dai click si iti apare change password

| aniriiiiii a răspuns:

1.intri in mail

2.Acolo unde scrie Hi, id-ul tau, dai click si alegi account information

3.dai click pe Change password

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Iti explic eu pas cu pas.
Dai click sus la messenger > my account info.Scrii parola, te loghezi si undeva mai jos scrie 'change your password'. Apoi scrii parola actuala si inca de 2 ori parola cea noua.
Pa, pa.

| lululove a răspuns:

Pentru a schimba parola id. ului tr s intri p messlaughing sa dai sus in dreapta l messenger si sa selectezi "my account info", apoi undeva in dreapta paginii de web iti va aparea id si un spatiu unde iti vei trece parola., dupa ce dai enter ti se va deschide o alta pagina si la sign in and secusity vei gasi change your password, dai acolo, vei urma niste pasi si gtahee hee