| Diana1172 a întrebat:

Hei!:d de cateva zile tot primesc un mesaj de la diverse numere: Utilizatorul cu numarul 0. ( si nr. respectiv) te roaga sa il contactezi. Mesaj standard trimis prin intermediul serviciului "Contacteaza-ma". eu sunt pe orange si niciunul din aceste numere nu e tot din reteua astathinking stie cineva ce poate fi? am primit acest mesaj de la 5 numere diferite. Funda:*

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

E unul din efectele negative ale serviciului relativ nou introdus de portabilitate. Probabil nu ai numarul asta de telefon de foarte mult timp. Oricum cu chestia asta te poate lamuri si rezolva orice dealer Orange cu un calculator.