| CookieMonsterRawr a întrebat:

Hei big hug pai intrebarea este in felul urmator. mie imi cam place de un baiat de ceva vreme si l-am luat cu prietenii cu tot felul de din astea si acum noi spunem ca suntem frati eu ii zic lui bro el imi zice mie sis... suntem foarte apropiati :X gen cei mai buni prieteni si acum nu stiu incep sa simt ca tin tot mai mult la el cum sa ii spun ca il iubesc si ca vreau sa fim impreuna. HELP!

Răspuns Câştigător
| bogdang a răspuns:

Pai daca tot va intelegeti asa de bine, vorbeste cu el si spune-i simplu si fara sa intrii in alte detalii ca il placi si ca vreti sa fiti putin mai mult decat prieteni buni... chiar daca refuza, faptul ca esti sincera sigur nu va afecta relatia de prietenie, iar la un moment dat se poate realiza aceasta relatie.
happy

1 răspuns:
| AbC_4616 a răspuns:

Din moment ce sunteti asa de apropiati, poti sa ii zici pur si simplu ca te'ai indragostit de el.