| Anamariiia a întrebat:

Hei daca dau pe facebook (la o persoana care mi-a trimis cerere) "Sterge Cererea" sau / "Nu Acum" ei imi pot vedea postarile (ma mai urmaresc). Vreau mai multe detalii va rog dau FUNDA happy

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ai activat butonul de urmărire, DA, cu siguranță, te poate urmări, chiar dacă nu îl ai la prieteni.
Tu alegi. Umblă la setări, apoi alegeți opțiunea dorită.
Settings (Setări)→ Followers (persoane care îți urmăresc activitatea), aici, ai de ales între "TOATĂ LUMEA" sau doar "PRIETENI" și atât...

| azaleeaalina a răspuns:

Ai la setari cine poate sa iti vada postarile, daca ai doar prietenii atunci nu poate sa vada ce postezi