| madalinaaaa_7332 a întrebat:

Hei! Daca de exemplu vreau sa comand un produs de la oriflame...si in catalogul curent care e pentru luna asta numai e acel produs [dar eu l.am cumparat lunile trecute] pot sa. l comand din nou?big grin

3 răspunsuri:
| andreea2011oriflame a răspuns:

Sigur o sa mai poti sa il comanzi dar trebuie sa astepti sa fie iar prezentat in catalog. daca nu e in catalogul curent sigur o sa apara in urmatoarele 2 asta daca nu a fost scos definitiv si nu se mai produce.ma poti contacta pe mail andreea2011oriflame pentru comenzi sau inscriere ca reprezentant oriflame.

| D[:x] a răspuns:

Pai ce produs ai dori?

Răspuns utilizator avertizat