| loredanalorena a întrebat:

Hei.Daca raportez o poza pe Facebook, iar poza este stearsa de catre Fb, persoana care postase poza este anuntata ca i s-a sters?

Răspuns Câştigător
| BOXINLION a răspuns:

Nu, raportezi poza/videoclipul... completezi cateva chestii usoare, nu tine de datele tale sau altceva (motiv, daca te-a deranjat personal etc) si reportul tau se va inregistra anonim la cei de la FB, dupa cateva ore/zile... iti vor da notificare ca poza/videoclipul a fost sters.

Tu nu patesti nimic, total anonim.

Hope it helps.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu o sa fie stearpa dacă nu încalcă regulamentul.

| cyupaku a răspuns:

Este anuntata dar nu spune cine l-a denuntat

| nicolasthelion a răspuns:

Nu cred.