| DanaMusik a întrebat:

Hei... De cand a inceput scoala imi place de un baiat putin mai mare decat mine (din alta clasa, alt etaj) si nu stiu cum sa intru in vorba cu el love struck e super dragut! Ce sa fac sa ma bage in seama?

3 răspunsuri:
| blurixe a răspuns:

Te bagi in vorba cu el, il intrebi la ce clasa e etc.

| HellBlade a răspuns:

Da te rog nu incerca fazele alea tampite cu mi-a cazut o carte etc...
Intreaba copii du-te pe la el pe la etaj.Si incearca sai faci rost de id de mess. dupa aia vorbiti iesiti la un suc astea...hai ca intelegi tu
Mult succes ai nevoie!:*

| Dudlliiicioasa a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu o fata din clasa lui. si o rosi pe fata sa iti faca cunostintza cu el. restul merge de la sine. Nu mersi nu vreau funda... doar am incercat sa te ajuthappy