| LotteCharlotte a întrebat:

Hei! De cateva zile mananc rosii cu branza in fiecare seara, ptc la ora 8 mi se face foame. ingrasa?! vreau niste idei de mese de seara care sa nu ingrase, sau chiar sa slabeascabig grin thanks!

2 răspunsuri:
| FunkyLoveGirls a răspuns:

Eu nu mananc dupa 5 jumate, 6 dar in schimb beau multa apa simpla sau apa minerala cu lamaie. si pe la 4 ( ultima mea masa ) mananc supa nu conteaza de ce este, dar cel putin o supa pe zi de cartofi, de rosi, de legume( unde bad blendaru in ele pentru a fi crema ), carne si arat foarte bine

| FunkyLoveGirls a răspuns:

pentru mai multe raducu_luiza99
fundita