| ioanaibrahimovic10 a întrebat:

Hei! De curand am facut o comanda de pe h&m, insa nu mi-a fost buna rochia si am returnat-o. Oare in cat timp o sa primesc banii in cont?

1 răspuns:
| ImUnlord a răspuns:

Pai in general bani sunt returnați in cont imediat ce rochia ajunge la depozitul central și îi este verificata starea (maxim 7 zile). Daca in 7 zile nu ați primit banii, ar cam trebui să mergeți la un magazin h&m apropriat și sa intrebati despre ce e vorba. Din cate știu eu e 7 zile, dar va sugerez sa vă interesați si pe site-ul lor sau într-un magazin apropriat.