| cristinamihaela17 a întrebat:

Hei! De curand am fost la o petrecere unde se afla si un baiat dragut. In timp ce dansam cu fetele, a venit la mine si am inceput sa dansam. Ma rog, am dansat, ce am dansat iar apoi a spus ca se duce pana afara. Iar cand a venit, a venit la mine si iar am inceput sa dansam. As vrea sa stiu daca baiatul respectiv ma place sau doar a vrut sa vada ca nu stiu sa dansez laughing). Eu nu imi dau seama si de aceea apelez la voi. :*

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Probabil doar te-a gasit mai accesibila decat restul din cauza felului in care arati si a profitat de asta ca sa treaca timpul mai usor.

| NH4OH a răspuns:

De ce i-ar păsa unui băiat necunoscut dacă știi tu sau nu să dansezi?
Poate băuse ceva, poate nu avea cu cine să danseze/ce să facă. Dacă nu ți-a vorbit prea multe îți faci speranțe aiurea. Era o petrecere, așa e normal să se facă. Te mai duci înspre unul, altul, dansezi. Nu e musai să te placă, poate i-ai părut simpatică.
Și dacă te place, dar doar fizic atâta timp cât n-ați interacționat prea mult, nu v-ați dat nr de telefon sau ceva.
Baftă! Asta e părerea mea.

| 3amthinking a răspuns:

De ce nu il intrebi pe el daca te place? Adica daca il cunosti il poti intreba, ca e greu sa iti dai seama daca doar a vrut sa danseze pur si simplu cu o fata draguta sau daca a facut-o pentru ca te place.