| Lauraaaaaaaaa a întrebat:

Hei, de curand m-am luat un Samsung galaxy young dar am o problea cu el. De fiecare data cand vreau sa descarc ceva dupa google play pe el nu vrea. Am incercat cu ai multe conturi dar nimic. Ce-as putea face? Help me, pleaseee
funda love struck

Răspuns Câştigător
| alleu a răspuns:

Si eu am Samsung galaxy young pe alb, si mie imi facea la fel dar uite un sfat, acest telefon nu are memorie prea mare si in momenul in care descarci cateva aplicatii nu mai are memorie. Ce este si mai ciudat este ca nu iti spune ca nu mai ai memorie ci pur si simplu nu te lasa. Ce sa faci : mai redu din aplicatii intrand pe : meniu, setari, aplicatii, gestionare aplicatii, descarcat, si ai de exemplu primul : angry birds, dai click pe el si ii dai dezinstalare.P.S La mine merge foarte greu si regret ca l-am luat.
Funda?