| Papadia29 a întrebat:

Hei, de jumatate de an mă simt super atrasă de un tip de pe Instagram, l-am descoperit întamplator si de atunci nu prea reusesc să mi-l scot din cap.
Ne mai răspundem la story dar mai mult iau eu initiativă, uneori putin prea evidentă.Ce credeți, ar trebui sa încetez ca par penibilă sau sa astept semne din partea lui? În caz ca se uita baieti la aceasta întrebare aș fi curioasă daca sunteti de obicei tupeisti cand va place o fata sau analizati totul din întuneric

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O las sa ma caute si ii zic ca vreau sex cu ea. Accepta bine daca nu, altele asteapta la coada

| Violleta2022 a răspuns:

Este evident ca nu este interesat catusi de putin de tine, d e aceea nu iti raspunde mai deloc.
Daca ai bun simt, da-i pace, fiindca la un moment dat pare penibila, ca sa nu spun disperata, insistenta ta.
Nu uita, este o poza online, unde oamenii posteaza ce vor ei sa arate lumii, nu ce sunt ei cu adevarat.

| LilWatamaloon a răspuns:

Dacă el nu are inițiativă în ceea ce privește discuția cu tine, nu cred ca este interesat, mai ales că nu ai menționat faptul să fi vorbit și pe chat cu el în privat. De obicei, persoanele de genul se lasă dorite și se folosesc de conversații asemenea pentru a aduna follow-uri, plus că Instagram nu e un mediu prea bun pentru relații, mai ales cele la distanță. Dar dacă tu crezi că va răspunde vreodată primul, mai lasă-i puțin timp și apoi renunță la idee.