| KinderPinguii a întrebat:

Hei!
Deci, am avut abonament 2 ani pe telefon, acum s-a terminat, si nu merge sa folosesc mb pentru internet. Inainte, cand eram pe abonament, mergea. Din cate am auzit, am nevoie de niste setaristraight face
Ma poate ajuta careva, cumva?straight face

5 răspunsuri:
| StefaniaM a răspuns:

Stai ca nu-nteleg ce vrei sa zici:ai ceva optiune activa sau ceva de genu'?

| KinderPinguii explică (pentru StefaniaM):

Da. si am MB la optiune. Si nu merge sa intru pe internet, decat cu Wifi :-l

| StefaniaM a răspuns (pentru KinderPinguii):

Atunci trebuie sa-ti schimbi setarile[cred].Pe ce retea esti?

| KinderPinguii explică (pentru StefaniaM):

Orange

| StefaniaM a răspuns (pentru KinderPinguii):

Intra aici http://www.orange.ro/setari-telefoane/
Sper ca merge :)