| anonim_4396 a întrebat:

Hei deci calculatorul meu se blocheaza la jocurile mari cum ar fi:metin2, prince of persia...

Dar jocurile mici mergi cum ar fi cele mugen.

Am incercat sa joc metin 2 s-a blocat si scria in dreapta josisplay driver stopped responding and has recovered

Display driver NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, version 185.93 stopped responding and has successfully recovered

Precizez ca am Windows 7 Ultimate.

Deci care ar fi problema?

Please ajutor.
Funda+vot.

2 răspunsuri:
| ionut1369 a răspuns:

Ai putea sa ii faci un update la driveru pentru placa video

| TheAdy_8003 a răspuns:

Am nevoie de ajutor! Calulatorul meu se blocheaza cand joc jocuri mai mari counter-strike, metinprivat, metin2ro.Se blocheaza foarte des. Poate cineva sa ma ajute plz.