| VladMaxMaX a întrebat:

Hei, deci eu am culoarea la piele un pic mai inchisa ( NU CU MULT ) si vreau sa mi-o albesc, sa arat ca ceilalti, ce pot face? Adica colegii ma fac CBRL, dar nu sunt asa negru..sunt un pic mai mult ca ei..va rog imi pot albii pielea?

Răspuns Câştigător
| Angellis a răspuns:

Si daca nu esti de acord cu ceva de mai sus exista niste tratamente naturiste pentru albirea tenului, tot felul de masti cu iaurt, cartofi sau lamaie.

6 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

De când e CRBL negru?

| FaraNume1245 a răspuns:

Si cu ce te deranjeaza ca iti zice lumea CRBL?

| MistretulPufos a răspuns:

Mai bine ramai cum esti dar faci ce vrei

| Angellis a răspuns:

De ce vrei sa arati ca ceilalti? Esti original/a! daca ai prieteni adevarati, te accepta asa cum esti. vrei sa te integrezi sau sa nu-ti mai zica CBRL? E treaba lor. Nu lua seama ca fac asa o"gluma". Spune-le. daca tot continua, lasa-i. Si mie imi ziceau candva cumva, dar nu m-am schimbat pentru ei sau ele. Si da, am prieteni buni care ma respecta.Nu multi, dar aia putini iti ajung.Crede-ma. Dumnezeu stie cum te-a facut. Sper sa crezi ceva din ce ti-am zis. Si da, are legatura cu prietenii si toate alea. altfel, nu ai fi intrebat cum iti poti albii pielea ca sa nu mai faca misto de tine sau fiindca crezi ca esti urat/a.

| VladMaxMaX explică (pentru Angellis):

Si eu am prieteni care ma respecta, dar acei colegi sunt chiar enervanti sad

| Angellis a răspuns (pentru VladMaxMaX):

Atunci nu te respecta happy sau pur si simplu asa sunt ei. Nu prea ai ce sa le faci. Poate cand vor fi mai maturi...