| Cocki a întrebat:

Hei! Deci vreau sa imi fac un jurnal si as dori sa-mi dati idei : ornament, culori, scris, desene etc. Vreau sa fie unul cu totul special! Normal fundita mare

1 răspuns:
| Dianne06 a răspuns:

Pai. pentru inceput trebuie sa ai grija ce-ti vei pune pe coperta jurnalului
Ideal ar fi sa pui ceva care sa te reprezinte.( o fata zambitoare/animalul preferat/ kitty/ o inimioara sau o fundita cu culoarea ta preferata.)
Apoi. pe a 2-a pagina ar trebui sa-ti scrie :Numele,varsta, scoala, prietena cea mai buna/ sau pur si simplu niste versuri dintr-o melodie care sa-ti placa tie in mod deosebit.
Urmatoarele pagini ar trebui sa contia intamplari de-ale tale din diferite zile:
Ex:
Draga jurnalule,
Astazi.bla-bla-bla.m-am distrat la scoala. imi place de curatescu'. si mi-am propus sa...

See you soon!:*
Pupici

Pai la sfarsit poti scrie numele filmelor preferate/ actorii preferati/ cantaretii preferati/ emisiunile.etcbig grin
Sper ca ti-am fost de ajutor:*

~Fundita`puppy dog eyes?