| laviniaaaaaaaaa a întrebat:

Hei. Dintotdeauna am avut sprâncenele rare, subțiri și blonde. "Codița" sprâncenelor nu se vede deloc. E ok să merg la salon și să le vopsesc, le dau puțina formă? Oare va putea acea fată să facă ceva cu sprancenele mele sau nu?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Ofiintă a răspuns:

Da, este în regulă. Singura problemă se rezumă la faptul că vopseaua respectivă rezistă doar câteva zile.
Pentru a scăpa de complexul legat de sprâncene, există intervenții de micropigmentare. Intr-adevăr o intervenție de micropigmentare este o variantă mai costisitoare, dar de durată. Cu toate acestea, eu cred faptul că reprezintă soluția pentru problema ta.

| laviniaaaaaaaaa explică (pentru Ofiintă):

Nu știam că vospeaua rezistă doar câteva zile... Cred că e prea costisitoare intervenția de care zici. Am să mi le fac cu creionul după ce se duce vopseaualaughing. Mulțumesc tare mult de răspuns, chiar nu știam lucrurile pe care mi le-ai spus. Kisses?

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Ar trebui să te interesezi foarte bine de locul unde mergi, pentru că am văzut și persoane a căror sprâncene au arătat groaznic după vopsirea la salon.
Cunosc persoane care și le vopsesc singure acasă tocmai din cauza neplăcerilor de la salon
Dar da, cu siguranță e mai mult decât ok să îți vopsești sprâncenele.

| laviniaaaaaaaaa explică (pentru zurick):

Am să mă interesez de salon unde vreau eu să mi le fac. Nu cred că m-aș descurca să mi le fac acasălaughing
Mulțumesc pentru răspuns, kisses?

| AnastasiaSt a răspuns:

Da, mergi la salon.

| RobertMoto18 a răspuns:

Daca sunt asa de subtiri si rare cum spui nu prea cred ca poate sa facă ceva cu ele te rog îmi dai funda plz?