| LalLyBoOmD a întrebat:

Hei dragi mei utilizatori! Cine are steam, si joaca Team Fortress 2? Vreau sa fim prieteni, si sa schimbam arme etc... lasa-ti-mi numele aici! happy

8 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Buna.
eu am steam si joc team fortress 2.
id-ul meu de steam e: stefan_crime

| GabeN a răspuns:

Eu am Steam, dar n-am Team Fortress 2... Daca ai Modern Warfare 3 da-mi un PM si te bag la friends

| superoidxxl a răspuns:

Salut id-ul meu de steam este p_c_popescu si numele raducus4 dar in
jocuri imi zice p_c_popescu cere-ma ca
prieten si ne jucam impreuna ce spui?

| DjKeeBaB a răspuns:

Sal eu joc tf2, id-u de mess: mihairaicu@yahoo.com, id-u de skype: lowz.gaming si id-u de steam djkeebab

| dany_2098 a răspuns:

Eu joc tf2 id dany2945

| Dragnea_Andrei_1995 a răspuns:

Joc team fortress 2. Id de steam coccodac2000 dar in joc ma cheama adragnea5 nume pe Skype adragnea5. Daca nu merge incearca
pentru Skype Andrei Dragnea

| bilanicola a răspuns:

Buna.Eu am steam si joc Team Fortress 2 war thunder.ID-ul meu de skype:bilanicola1.Numele meu schimbat este maxsipunct.

| Ciprian234214 a răspuns:

Id meu Ciprian