| ThisGirlHere a întrebat:

Hei dragilor :*. Am nevoie de puuutin ajutor laughing. Sunt clasa a VIII a -_-" si am nevoie de acel discurs de sfarsit de an cu predarea cheii, bla bla. Imi spuneti un site ceva de pe care sa iau toate alea? big grin Sau imi dati niste idei, va rog puppy dog eyes? Dau fundoi laughing.

3 răspunsuri:
| alexia222 a răspuns:

Cere parerea unui profesor el stie cel mai bine ce sa iti spunakiss(Eu nu stiam ca si in clasa a VIII-a se preda cheia, stiam ca doar in clasa a XII-a.)

| ThisGirlHere explică (pentru alexia222):

La noi in scoala asa se face. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ti-a sters intrebarea cu lampa pe Tumbrl :))
raspuns:
http://psqueff.tumblr.com/