| SweetAndDead a întrebat:

Hei! Duminica este ziua prietenei mele cele mai bune si nu stiu ce cadou sa-i cumpar.Cat mai multe sugestii:*Fundita!

Răspuns Câştigător
| gabriela1997 a răspuns:

Pai depinde de varsta ei: daca e mai mica poti sa ii iesi ceva de plus sau ceva mai de copii...iar daca e mai mare poti sa ii iei un buchet de flori si un colier, bratara sau cercei draguti! Funda puppy dog eyes?

3 răspunsuri:
| KentLieTequila a răspuns:

Un tricou,
ai putea sa ii faci tu un lucru.Ai putea sa ii faci si o bratara.Sa iei un siret de pantofi subtire lung ii faci noduri si apoi la varf pui un medalion.
O pereche de cercei, Gumite De par si clame / agrafe.Un ursulet I LOVE YOU
Un buchet de flori, un pachet de ciocolata, insigne, cordelute cu decor floral, lacuri de unghii. Actibilde, o felicitare virtuala. x)
Bluze, Rochite, O pereche de ochelari de soare, stampile, o masca, plastielina din care modelezi cercei si ai si cadou la ea fiere pentru lant/cercei/medalion. Set Micul Pictor : Cu acoarele mini paneza etc. truse de machiaj. Pentur mai multe idei funda si Mesaj x)

| scooobydooooo a răspuns:

Un lantisor de argint cu un medalion inimioara, fluture, depinde ce gasesti si ce iti place... funda?big grin