| luizaionescu45 a întrebat:

Hei,eu acum o lună am cunoscut un băiat pe net și i-am zis să îmi dea nr lui de telefon. După câteva zile mi-a spus ca numărul este a lui taica-su de la muncă (lucrează la antidrog), eu acum nu mai pot da de el și mi-a rămas o singură variantă să îi dau mesaj lui taica-su doar ca risc să mă trezesc cu taică-su la ușă pentru că el mi-a spus că nu ai voie sa suni de pe numărul ăla dacă nu ești de la muncă.Ce să fac? Vă rog ajutați-mă.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lasă-l baltă, dacă voia să vb, iți dădea numărul lui, așa doar te-a aburit

| luizaionescu45 explică (pentru sierra1):

Îi e frică..eu minor el major?

| sierra1 a răspuns (pentru luizaionescu45):

~eu minor el major~

hmmm, doi feciori indrăgostiți unul de altul, ce romantic

| luizaionescu45 explică (pentru sierra1):

Foarte?

| timidu89 a răspuns (pentru luizaionescu45):

Din fata ai devenit fecior peste noapte? happy

| Catrice a răspuns:

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că a vrut să te dea la o parte în mod diplomat, zicând că acela e nr. tatălui său sau poate are ceva de ascuns de nu vrea să-l descoperi. Poate are și iubită, cine știe.

| LilWatamaloon a răspuns:

Omul pur și simplu a dat dodge la ideea de a avea o relație mult mai specială cu tine, a considerat că ești doar o tipă de pe net pentru care nu are timp, plus că orice persoană din ziua de azi are un număr de telefon propriu, dacă stă pe net are o adresă de e-mail, are un cont de Facebook, sunt multe moduri prin care ar fi putut vorbi cu tine, dar nu a ales să o facă, iar dacă e o relație tip minor-major, e încă un motiv pentru care a ales să nu mai vorbească.